KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677194
nr 1467 7194
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv med bro. Signerad. Olja på pannå, 26x39 cm, yttermått inklusive ram: 32x45 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:51:42
16/5 18:30:47
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm